Scultéty Éva (1917-2001): Margaréta. Színes rézkarc, papír, jelzett, ü... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/383/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Scultety-Eva-1917-2001-Margareta-Szines-rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-fa-keretben-2~II2243900
2243900
10377
383
Rufpreis:
2 400 HUF 6,49 EUR , 7,06 USD
Beschreibung: Scultéty Éva (1917-2001): Margaréta. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×24,5 cm
: kozár_edit