Peukert Károly (1903-1973): Kiskörei-víztározó (Tisza-tó). Pasztell, p... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/383/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Peukert-Karoly-1903-1973-Kiskorei-viztarozo-Tisza-to-Pasztell-papir-jelzett-Uvegeze~II2242811
2242811
10340
383
9500
Beschreibung: Peukert Károly (1903-1973): Kiskörei-víztározó (Tisza-tó). Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 57×80 cm
: scanner