Olvashatatlan jelzéssel: Hölgy szobában. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent. Hátoldalán töredékes kiállítási címkével 1940-ből, amely Horthy Miklós védnöksége alatt állt. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 35×30 cm