Kondor B jelzéssel: Kavargás. Olaj, vászon. 60x44,5 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/383/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Kondor-B-jelzessel-Kavargas-Olaj-vaszon-60x44-5-cm~II2282202
2282202
10233
383
Beschreibung: Kondor B jelzéssel: Kavargás. Olaj, vászon. 60x44,5 cm
: pelikán_kristóf
Katalognummer: