Kesztyűs Ferenc (1932-): Cím nélkül. Üvegmozaik, kerámia. Jelzett, ker... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/383/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Kesztyus-Ferenc-1932-Cim-nelkul-Uvegmozaik-keramia-Jelzett-keretben-20x10-cm~II2276772
2276772
10221
383
Rufpreis:
10 000 HUF 27,03 EUR , 29,41 USD
Beschreibung: Kesztyűs Ferenc (1932-): Cím nélkül. Üvegmozaik, kerámia. Jelzett, keretben. 20x10 cm
: pelikán_kristóf