Kádár Béla jelzéssel: Hangszeren játszó hölgy. Olaj, karton. Üvegezett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/383/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Kadar-Bela-jelzessel-Hangszeren-jatszo-holgy-Olaj-karton-Uvegezett-serult-fa-keretben~II2276910
2276910
10204
383
24000
Beschreibung: Kádár Béla jelzéssel: Hangszeren játszó hölgy. Olaj, karton. Üvegezett, sérült fa keretben, 68x56 cm
: pelikán_kristóf