Berkes A jelzéssel: Városi látkép. Olaj, farost. Fa keretben. 42,5x51... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/383/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Berkes-A-jelzessel-Varosi-latkep-Olaj-farost-Fa-keretben-42-5x51-cm~II2282163
2282163
10044
383
Beschreibung: Berkes A jelzéssel: Városi látkép. Olaj, farost. Fa keretben. 42,5x51 cm
: pelikán_kristóf