10027. 383. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
44 000 HUF
0 HUF
Barcsay Jenő (1900-1988): Szántóföldek (Szentendre). Rézkarc, papír, jelzett, lap széle enyhén foltos, 15,5×15,5 cm. Ritka!
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert