Baranya jelzéssel: Téli táj. Olaj, papír, lap szélein kisebb sérülések... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/383/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Baranya-jelzessel-Teli-taj-Olaj-papir-lap-szelein-kisebb-serulesekkel-41C39730-5-cm~II2284002
2284002
10025
383
Beschreibung: Baranya jelzéssel: Téli táj. Olaj, papír, lap szélein kisebb sérülésekkel, 41×30,5 cm
: nagy_andras