Almásy Aladár (1946-): Elgondolkodott az idő felett. Rézkarc, papír, jelzett és datált (73 Almásy Aladár), autográf ajándékozási sorokkal. Lap sarkaiban kissé foltos, mű ép. A grafikus korai, ritka alkotása! 12x15 cm