Vertel József (1922-1993): Visegrád Mátyás király korában. Rézkarc, pa... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/383/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Ex-libris-Kleingrafik~500002/Vertel-Jozsef-1922-1993-Visegrad-Matyas-kiraly-koraban-Rezkarc-papir-jelzett-5C39715-cm~II2253361
2253361
10600
383
Ex libris - small-graphics
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: Vertel József (1922-1993): Visegrád Mátyás király korában. Rézkarc, papír, jelzett. 5×15 cm
: sza
Katalognummer: