cca 1935 Korschelt Miklós (1900-1982): Akt. Vintage fotóművészeti alkotás, hátoldalán pecséttel jelzett, feliratozott és Ganz Foto Club, Petzval emlékkiállítás 1940 Ernst Múzeum címkével, széleinél sérült, 40x30 cm