15007.
383. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 600 HUF
Karl Baedeker: Die Schweiz nebst den Angrenzenden Teilen von Oberitalien, Savoyen und Tirol. Handbuch für Reisiende. Leipzig,1905, Baedeker, XL+554 p. 31. kiadás. Térképekkel illusztrálva, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel, jó állapotban. / Linen-binding, in German language.