15020.
383. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
1912 Budapest Székesfővárosi Állatkert utmutatója. Képes díszkiadás. Bp., 1912., Magyar Földrajzi Intézet, 39+5 p. Kiadói papírkötésben, kopott borítóval, sérült, szétvált kötéssel, kijáró lapokkal, pár lapon firkával.