F. W. Hirst-J.E. Allen: Britisch War Budgets. Economic and Social Hist... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/383/kategorien~Bucher/Bucher-Militaria~1000005/F-W-Hirst-JE-Allen-Britisch-War-Budgets-Economic-and-Social-History-of-The-World-War-London-N~II1892979
1892979
16577
383
Books: Military
Beschreibung: F. W. Hirst-J.E. Allen: Britisch War Budgets. Economic and Social History of The World War. London-New Haven, 1926, Humphrey Milford-Oxford University Press-Yale University Press. Angol nyelven. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, sérült gerinccel, de belül jó állapotban.
: tánczos_gábor
FĂĽr Details klicken