Szeresd a hazát! Az ifjúság számára. Szerk.: Dolinay Gyula. Ötvenhárom történelmi képpel. Bp.,én.,Országgyűlési Értesítő. Kiadói aranyozott, festett félvászon-kötés, az elülső kötéstáblán aranyozott nagy címerrel.