Máriássy Péter: A Máriássy nemzetség tíz évszázada. hn., 2002, Szerzői... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/383/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~1000004/Mariassy-Peter-A-Mariassy-nemzetseg-tiz-evszazada-hn-2002-Szerzoi-kiadas-Kiadoi-eg~II2278075
2278075
15679
383
Books: History
Beschreibung: Máriássy Péter: A Máriássy nemzetség tíz évszázada. hn., 2002, Szerzői kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
: pelikán_kristóf