1 200 HUF
Kerekes György: Képes kereskedelem-történet. Különös tekintettel Magyarországra. Bp., 1903, Athenaeum. Harmadik kiadás. Korabeli egészvászon-kötés, volt könyvtári példány, kopott borÃtóval, egy lap laza,