Andrić Sándor: A Montenegroi fejedelemség története a legrégibb időtől fogva az 1852-es évig.
Szerb okmányok, segédművek, és népénekek után kidolgozta --, fordította Kunos Gyula. Nagybecskerek, 1890. Pleitz Fer. Pál. XII + 153 + [3] p. Aranyozott gerincű félvászon kötésben. Jó állapotban