17102.
383. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Az uj idők második receptkönyve. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói papír kötésben, sérült gerinccel. + Özv. Jakab Mihályné Karácsony Vilma: Háztartási tanácsadó. Bp., 1955, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói papír kötésben, sérült gerinccel. + Dr. Tarján Róbert: Diétás szakácskönyv. H.n., 1957, Kossuth. Kiadói félvászon kötésben.