17368.
383. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 600 HUF
Márai Sándor 7 műve a Márai Sándor válogatott munkái sorozatból: Eszter hagyatéka, Istenek nyomában, Válás Budán, Kabala, A négy évszak, Csutora, A szegények iskolája. Bp.,én.,Révai. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítókkal, egy kötet kissé foltos,kissé foltos lapélekkel, egy kötet javított kötéssel.