11193. 382. Gelaufene Fernauktion Porzellan
3 600 HUF
17
0 HUF
Zsolnay csésze és aljak, 6-6 db, Dunaújvárosi Vizi Társulat felirattal, matricás, jelzett, némelyiken kis lepattanással, kopással, m: 6 cm, d: 11 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras