Ludwigsburg porcelán díszek, 3 db, jelzett, aranyozással, kopással, 3x... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/382/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500005/Ludwigsburg-porcelan-diszek-3-db-jelzett-aranyozassal-kopassal-3x7-cm~II2271693
2271693
11270
382
Beschreibung: Ludwigsburg porcelán díszek, 3 db, jelzett, aranyozással, kopással, 3x7 cm
: nagy_andras