11212. 382. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 000 HUF
0 HUF
Hollóházi virágmintás porcelán váza és ékszertartó dobozka, matricás, kis kopásnyomokkal, jelzett, 2 db, m: 17 cm, 7,5x9x4 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván