Alt Wien kanál formájú kínáló. Matricás, jelzett, kis kopással 17 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/382/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500005/Alt-Wien-kanal-formaju-kinalo-Matricas-jelzett-kis-kopassal-17-cm~II2212596
2212596
11279
382
Beschreibung: Alt Wien kanál formájú kínáló. Matricás, jelzett, kis kopással 17 cm
: kozár_edit