XIX. sz. rubin piros üveg pohár. Fújt, aranyozott, kopásokkal. 10 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/382/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Glaser~500006/XIX-sz-rubin-piros-uveg-pohar-Fujt-aranyozott-kopasokkal-10-cm~II2268194
2268194
11318
382
Glass-objects
Beschreibung: XIX. sz. rubin piros üveg pohár. Fújt, aranyozott, kopásokkal. 10 cm
: pelikán_kristóf