11315.
382. Gelaufene Fernauktion
Gläser
6 000 HUF
2 db antik, kék üvegcse. Formába fújt, kézzel festett, aranyozott, kevés kopással, a nagyobbik üvegdugóján kis lepattanással, a kisebb nem hozzáillő dugóval. m: 14 cm, 8 cm.