30833.
382. Gelaufene Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
7 500 HUF
20,27 EUR, 22,06 USD
Fritz Mihály (1947-) DN "1956 / 56-os Szövetség" jelzett Ag emlékérem sérült tokban (34,04g/0,925/42,5mm) T:PP fo.