30900.
382. Gelaufene Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
1981. "Veszprém Megyei Rendőrfőkapitányság - Csapatzászló átadás - 1981. április 3." jelzett Herendi porcelán emlékérem aranyozott széllel, eredeti dobozában (87mm) T:1