Lengyelország 1974. "Arany Jelvény Érdemrend" aranyozott műgyantás kitüntetés eredeti szalaggal és eredeti dobozában, szalagminiatűrrel, hozzá adományozó okirat (Sós Gyula ipari miniszterhelyettes [1985-1990] 1978-as dátummal) T:1 okirat borítóján kisebb kopások