1950. "Magyar-román lövészverseny - Budapest 1950. IV. 27-30 / Országos Magyar Sportlövő Szövetség" aranyozott fém sportérem eredeti Rákosi-címeres dísztokban, tok hátoldalán "LUDVIG Éremverő" jelzés (50mm) T:2 kopott aranyozás