13161. 382. Gelaufene Fernauktion Werbungen
1 400 HUF
16
0 HUF
2 db régi szivarkás fém doboz: Dimitrino C., Caire, Egypte, 3,5x13,5x14 cm + Egyiptomi szivarka, 3,5x12x14,5 cm. Kopott, sérült.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf