1938-43 Löw Divatház, Kaposvár, bevásárlási könyv 50 fillér okmánybély... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/382/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Werbungen~500021/1938-43-Low-Divathaz-Kaposvar-bevasarlasi-konyv-50-filler-okmanybelyeggel-tobb-neha~II2267274
2267274
13129
382
Advertisement
Beschreibung: 1938-43 Löw Divatház, Kaposvár, bevásárlási könyv 50 fillér okmánybélyeggel, több, néhány későbbi bejegyzéssel, Aranyozott egészvászon kötésben.
: bk