11527.
382. Gelaufene Fernauktion
Uhren
65 000 HUF
175,68 EUR, 191,18 USD
Zsebóragyűjtemény fa dobozban, össz. 15 db, részben jelzett (Kienzle, Klinghoffer Ede Pesterzsébet, Nattich Hofuhrmacher Fiume stb.), számlapok és üvegek részben kopottak és sérültek, valamennyi működőképes