15 000 HUF
XVIII. század Huszár pisztoly, ütőkakasos szerkezettel, fa-fém, a fában fém berakással, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, rozsdás, a markolaton kisebb lepattanással, kisebb sérülésekkel, laza ravasszal, h: 42 cm