Ernst Kutzer: Komor és derűs képek a világháborúból. Hadsegítő célok javára. Ernstes und Heiteres aus dem Weltkrieg. Bilder von - -. Wien, én. [1917?], Brüder Hartmann, 31 t. Benne fekete-fehér és színes képtáblákkal. Kiadói haránt alakú félvászon-kötés, kopott borítóval. Valószínűleg 36 táblával teljes.