Militaria

Zahl der Lose: 88

cca 1915-1917 Az Osztrák-Magyar hadsereg keleti fronti harcait megörökítő fotóalbum, számozott (1001.-1071.), 71 db fotóval, feliratok és dátumozás nélkül, két képen Lviv főterével és az egyiken Mickiewicz emlékmű részletével. Kopott papír fotóalbumban, kissé foltos lapokkal, 13x8 cm és 6x8 cm közötti méretben.   cca 1915-1917 Fighting of the Austro-Hungarian Army on the Eastern Front, photo album with 71 pieces numbered (1001.-1071.) photo album, without notices and dates, In paper photo album, with worn cover, and little bit spotty pages, between 13x8 cm and 6x8 cm.
13282.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Ernst Kutzer: Komor és derűs képek a világháborúból. Hadsegítő célok javára. Ernstes und Heiteres aus dem Weltkrieg. Bilder von - -. Wien, én. [1917?], Brüder Hartmann, 31 t. Benne fekete-fehér és színes képtáblákkal. Kiadói haránt alakú félvászon-kötés, kopott borítóval. Valószínűleg 36 táblával teljes.
13283.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
20
1917 Hadikávé forgalomba hozatala, 1917. aug. 28., a kávéjegy egy-egy szelvénye havonkint és személyenkint 10 deka hadikávé vásárlására jogosít,Bp., Budapest Székesfőváros Házinyomdája, hajtásnyomokkal, a tetején lyukkal, kis lyukakkal, 95x63 cm
13284.

1917 Hadikávé forgalomba hozatala, 1917. aug. 28., "a kávéjegy egy-egy szelvénye havonkint és személyenkint 10 deka hadikávé vásárlására jogosít",Bp., Budapest Székesfőváros Házinyomdája, hajtásnyomokkal, a tetején lyukkal, kis lyukakkal, 95x63 cm

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
cca 1900 Katonatiszt portréja, fotó kartonon, Lwów (Lviv), Wykonal Rembrandt műterméből, 19x12 cm
13285.

Rufpreis:
1 200 HUF
Fém markolatú tőr, h: 40 cm
13286.

Fém markolatú tőr, h: 40 cm

Rufpreis:
4 000 HUF
Afrikai törzsi dárda. Faragott fa, fém heggyel. hüvellyel. 134 cm
13287.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
1937 Magyar Haditengerészeti Egyesület alapszabályai, szakadásokkal, 4p
13288.

Rufpreis:
2 000 HUF
Fém markolatú dísztőr fali tartóval, h: 36,5 cm
13289.

Rufpreis:
6 000 HUF
Réz-bőr markolatú dísztőr fali tartóval, h: 34 cm
13290.

Rufpreis:
5 000 HUF
Régi párbajtőr modern replikája. 106 cm
13291.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,14
38,24
Keleties kard replika, tokban, h: 45,5 cm
13292.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,14
38,24
Keleties motívumú tőr, díszes tokban, lánccal, h: 32,5 cm
13293.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF