1946 Magyar Vasutasok és Hajósok Országos Szabad Szakszervezete Tagság... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/382/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Dokument~500017/1946-Magyar-Vasutasok-es-Hajosok-Orszagos-Szabad-Szakszervezete-Tagsagi-konyv-igazolvany-ko~II2274503
2274503
12493
382
Documents
Beschreibung: 1946 Magyar Vasutasok és Hajósok Országos Szabad Szakszervezete Tagsági könyv (igazolvány), kopott vászonkötésben
: ra