11432.
382. Gelaufene Fernauktion
Antik
55 000 HUF
148,65 EUR, 161,76 USD
Ezüst(Ag) cigarettatárca, kék kővel, aranyozott csíkokkal, jelzett, 9,5×8 cm, bruttó: 158,37 g