11457.
382. Gelaufene Fernauktion
Antik
15 000 HUF
Ezüst (Ag,) boros kancsó, jelzett a peremén (780), metszett és színezett, szőlőfürtökkel díszített üveggel, fedél elvált a felső résztől, felső részen erősebb kopásnyomokkal, m: 29,5 cm