19144. 382. Gelaufene Fernauktion Juwelen
8 000 HUF
9
0 HUF
Kristály üveg tartó, ezüst (Ag) fedéllel. Jelzett, mesterjegyes, nettó 49,5 g. d:7,5 cm, m: 6,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert