Vecsési Sándor (1930 - 2015): Búcsú a vadkörtefától. Olaj, vászon. Jel... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/382/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Vecsesi-Sandor-1930-2015-Bucsu-a-vadkortefatol-Olaj-vaszon-Jelzett-hatoldalan-aut~II2268689
2268689
10371
382
48000
Rufpreis:
48 000 HUF 129,73 EUR , 141,18 USD
Beschreibung: Vecsési Sándor (1930 - 2015): Búcsú a vadkörtefától. Olaj, vászon. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben. 60×90 cm
: pelikán_kristóf