Tuka László (1924-2007): Balaton-Felvidék. Színes rézkarc, papír, jelz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/382/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Tuka-Laszlo-1924-2007-Balaton-Felvidek-Szines-rezkarc-papir-jelzett-29C39737-cm~II2267839
2267839
10357
382
4800
Rufpreis:
4 800 HUF 12,97 EUR , 14,12 USD
Beschreibung: Tuka László (1924-2007): Balaton-Felvidék. Színes rézkarc, papír, jelzett, 29×37 cm
: nagy_andras