S. Horváth Ildikó (1969-): Illusztráció - Bornai Tibor: meddig leszünk még csempe. Színes rézkarc, papír. Jelzett, művészpéldány EA XXI/XXV. Lap széle vágásnyommal. 15,5x10,5 cm.