10270. 382. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF
0 HUF
Ruttka Ferenc (1926-2019): Ébredés, 1997. Olaj, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, vékony kartonra kasírozva. 10×14,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : bk