Olvashatatlan jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, farost, jelzett, keretben,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/382/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Olvashatatlan-jelzessel-Utcareszlet-Olaj-farost-jelzett-keretben-32x37-cm~II2269213
2269213
10407
382
Rufpreis:
10 000 HUF 27,03 EUR , 29,41 USD
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 32x37 cm
: pelikán_kristóf