Olvashatatlan jelzéssel: Távolban a vitorlás. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. Hátoldalán Hoffmann Ferencz képkereskedés és képkeretgyár Bp. 1930-35 körüli címkéjével. 15x22 cm