Neogrády László jelzéssel: Havas táj. Olaj, karton. Sérült fa keretben... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/382/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Neogrady-Laszlo-jelzessel-Havas-taj-Olaj-karton-Serult-fa-keretben-60x80-cm~II2269575
2269575
10239
382
Beschreibung: Neogrády László jelzéssel: Havas táj. Olaj, karton. Sérült fa keretben. 60x80 cm
: scanner