Jelzés nélkül: Arab férfiak. Olaj, karton. Historizáló stílusú fa kere... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/382/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Jelzes-nelkul-Arab-ferfiak-Olaj-karton-Historizalo-stilusu-fa-keretben-25C39735-cm-Unsi~II2241630
2241630
10076
382
15000
Rufpreis:
15 000 HUF 40,54 EUR , 44,12 USD
Beschreibung: Jelzés nélkül: Arab férfiak. Olaj, karton. Historizáló stílusú fa keretben, 25×35 cm / Unsigned. Arab men. Oil on panel. Framed. 25x35 cm
: kozár_edit