Ifj. Würtz Ádám (1957-): Semmit sem tudsz tenni, de megtanulhatsz felkészülni. Színes rézkarc, papír, jelzett. Próbanyomat, művészpéldány E/A. II/VII Üvegezett fa keretben, 39×29,5 cm.